ŚRODKI CZYSTOŚCI

W ofercie znajdziecie Państwo środki czystości dla domu, gastronomii, samochodu jak i do zastosowań profesjonalnych

Podkategorie

Aktywne filtry

 • Środek do udrażniania rur FORLUX...
  25,00 zł

  Zastosowanie:

  Preparat służy do udrażniania kratek ściekowych, syfonów i rur kanalizacyjnych wykonanych z tworzyw sztucznych, stali, żeliwa, betonu i ceramiki.

  Emulguje i hydrolizuje tłuszcze, białka i inne osady organiczne, powoduje ich wypłukiwanie z oczyszczonych przewodów.

 • Żel do mycia toalet kamień i...
  12,00 zł

  Preparat Forlux SG 01 w postaci żelu do codziennego mycia muszli klozetowych, umywalek i armatury łazienkowej. Skutecznie usuwa kamień i rdzę. Konsystencja żelu ułatwia przyleganie preparatu nawet do pionowych powierzchni, co wydłuża czas działania i gwarantuje większą skuteczność mycia. Posiada bardzo przyjemny, świeży zapach. Żel jest dostępny w opakowaniu 0,75 litra typu "kaczka" co pozwala na równomierne i oszczędne nanoszenie, jednocześnie ułatwiając dotarcie preparatu do trudno dostępnych miejsc.

 • Płyn do mycia chłodni, lodówek...
  17,00 zł

  Płyn do czyszczenia chłodni, lodówek, witryn chłodniczych.
  Działa skutecznie bez potrzeby rozmrażania powierzchni mytych do – 25 °C.
  Może być stosowany do ręcznego i maszynowego mycia posadzek w chłodniach.

  Produkt gotowy do użycia.

 • Preparat impregnujący do...
  122,00 zł

  Preparat impregnujący PGI zabezpiecza przed wnikaniem wody i oleju oraz plam w posadzki wykonane z betonu, płytek ceramicznych, płytek kamionkowych i grosowych oraz podłóg mineralnych, na zewnątrz i wewnątrz obiektów. Doskonale zabezpiecza posadzki i ściany wykonane z chłonnego kamienia naturalnego i sztucznego. Zabezpieczona tym impregnatem powierzchnia nie zmienia oryginalnego koloru i łatwo jest utrzymać ją w czystości. Impregnat posiada neutralny zapach.

 • Żel dezynfekcyjny do mycia...
  14,00 zł

  Żel z dodatkiem środka dezynfekującego może być używany do mycia naczyń i narzędzi stykających się z żywnością, ścian, podłóg i urządzeń przemysłu spożywczego. Idealnie sprawdza się w myciu urządzeń sanitarnych. Doskonale radzi sobie z usuwaniem pleśni oraz z wybielaniem lnianych i bawełnianych tkanin.

 • BEZPIECZNA PODŁOGA CERAMICZNA...
  445,00 zł

  Preparat przeznaczony jest do samodzielnego zabezpieczania antypoślizgowego śliskich powierzchni wykonanych z płytek ceramicznych gładkich i polerowanych, gresowych, terakoty oraz klinkieru, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, na starych i nowych powierzchniach. Produkt jest gotowy do zastosowania. Po użyciu zgodnie z instrukcją, powierzchnia spełnia wymogi bezpieczeństwa według norm niemieckich DIN 51130 i GUV-R181 oraz polskiej normy PN-EN13036-4. Preparat hydrofobizujący posiada działanie antypoślizgowe nie wpływając na zmianę estetyki zabezpieczonej powierzchni. Do zabezpieczania antypoślizgowego granitu stosować produkt FORLUX PBG 502.

 • Środek czystości do mycia...
  22,00 zł

  Preparat Forlux SC 101 przeznaczony jest do mycia wszystkich powierzchni i przedmiotów w sanitariatach odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych i armatury łazienkowej. Gwarantuje doskonałą czystość i działanie antybakteryjne. Usuwa kamień i rdzę.

 • Toaleta Citrus usuwa kamień i...
  12,00 zł

  Forlux Toaleta Citrus jest gotowym do użycia produktem przeznaczonym do mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli, pisuarów, kabin prysznicowych i armatury łazienkowej. Gwarantuje doskonałą czystość, posiada właściwości antybakteryjne. Usuwa kamień i rdzę.

 • Preparat do mycia codziennego...
  10,00 zł

  Zastosowanie:

  Preparat Forlux SC 501 przeznaczony jest do mycia wszystkich powierzchni i przedmiotów w sanitariatach odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych i armatury łazienkowej. Gwarantuje doskonałą czystość i działanie antybakteryjne. Usuwa kamień i rdzę.

 • MYCIE KABIN PRYSZNICOWYCH
  19,00 zł

  Preparat pianowy Forlux SKP 2 o zapachu cytrusowym służy do czyszczenia kabin prysznicowych. Aktywna piana przywiera do powierzchni usuwając skutecznie kamień, osady z wody i mydła, rdzawe naloty. Nie powoduje zarysowań. Preparat można stosować do czyszczenia powierzchni ceramicznych, szklanych, chromowanych oraz stali nierdzewnej i pleksi. Myte powierzchnie pozostawia lśniące i nadaje im przyjemny długotrwały zapach. Preparat posiada właściwości antybakteryjne.

 • Delikatne mydło piankowe do...
  18,00 zł

  Delikatne mydło piankowe Forlux RP 05 przeznaczone jest do mycia rak i całego ciała.
  Doskonale myje i pielęgnuje i odświeża skórę pozostawiając subtelny kwiatowy zapach

 • Mydło ze środkiem antybakteryjnym
  15,00 zł

  Mydło ze środkiem antybakteryjnym przeznaczone jest do codziennego mycia rąk i ciała. Może być stosowane do wszystkich rodzajów skóry. Mydło zawiera w swoim składzie środek o działaniu bakteriobójczym i bakteriostatycznym. Ponadto zawiera wysoko pieniące środki powierzchniowo czynne oraz środki nawilżające i natłuszczające. Dzięki składnikom zawartym w recepturze mydła, w skórze utrzymuje się wysoki poziom nawilżenia. Skóra jest delikatna i miła w dotyku.