KUCHNIA

Preparaty do mycia różnego rodzaju powierzchni kuchennych jak i akcesoriów

Podkategorie

Aktywne filtry

 • Sól w tabletkach do zmiękczania...
  76,26 zł

  Wysokiej jakosci sól do ochrony zmywarek i naczyń przed działaniem twardej wody.
  Zapobiega tworzeniu się zacieków i osadzaniu kamienia.

 • Preparat do mycia naczyń w...
  174,66 zł

  UNIWERSALNY PREPARAT DO MASZYNOWEGO MYCIA NACZYŃ, BEZ KONIECZNOŚCI UŻYWANIA NABŁYSZCZACZA

  FORLUX NM 02

  Preparat przeznaczony jest do mycia w zmywarkach automatycznych, można stosować do każdej zmywarki zaopatrzonej w urządzenie dozujące. Płyn Forlux NM 502 nie wymaga stosowania płynu nabłyszczającego. Nadaje się do mycia naczyń aluminiowych oraz do kombinowanej technologii mycia.

 • Płyn do ręcznego mycia naczyń -...
  27,06 zł
  Płyn do ręcznego mycia naczyń o zapachu świeżej cytryny z dodatkiem środka antybakteryjnego, Forlux NAE 508,
  przeznaczony jest do codziennego mycia wszelkich naczyń kuchennych oraz sztućców.
  Doskonale sprawdza się również do mycia różnego rodzaju pojemników, przyrządów oraz urządzeń w masarniach, cukierniach oraz piekarniach.
  Dokładnie myje i nabłyszcza nie pozostawiając zacieków.
 • Kuchnia Citrus, Zwalcza brud i...
  22,14 zł

  Forlux Kuchnia jest gotowym do użycia produktem, przeznaczony jest do odtłuszczania wszelkich powierzchni odpornych na środki zasadowe. Skutecznie usuwa z powierzchni zestarzały brud, tłuszcze oraz oleje.

 • Żel dezynfekcyjny do mycia...
  17,22 zł

  Żel z dodatkiem środka dezynfekującego może być używany do mycia naczyń i narzędzi stykających się z żywnością, ścian, podłóg i urządzeń przemysłu spożywczego. Idealnie sprawdza się w myciu urządzeń sanitarnych. Doskonale radzi sobie z usuwaniem pleśni oraz z wybielaniem lnianych i bawełnianych tkanin.

 • Preparat do maszynowego mycia...
  500,61 zł

  Preparat Forlux NM 14 przeznaczony jest do codziennego maszynowego mycia naczyń. Nadaje się do mycia wszelkich naczyń kuchennych. Szczególnie polecany przy silnych zabrudzeniach spowodowanych tłuszczami, białkiem, skrobią oraz kawą i herbatą. Nadaje się do każdego rodzaju twardości wody. Najlepszy efekt uzyskuje się w połączeniu ze środkiem nabłyszczającym Forlux NN 502. Produkt do użytku profesjonalnego.

 • Płyn do ręcznego mycia naczyń
  12,30 zł

  Płyn Forlux NC 508 przeznaczony jest do codziennego ręcznego mycia wszelkich naczyń kuchennych oraz sztućców. Doskonale sprawdza się również do mycia różnego rodzaju pojemników, przyrządów oraz urządzeń w masarniach, cukierniach oraz piekarniach. Dokładnie myje i nabłyszcza nie pozostawiając zacieków.

 • GRUNTOWNE ODTŁUSZCZANIE...
  22,14 zł

  Forlux KGO 14 jest silnie skoncentrowanym, gotowym do użycia odtłuszczaczem, przeznaczonym do gruntownego mycia odpornych na środki zasadowe powierzchni kuchennych narażonych na zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego. Skutecznie rozpuszcza i usuwa lepki brud, osady z pary, tłuszcz i inne zanieczyszczenia pochodzenia organicznego z okapów kuchennych, frontów szafek, płyt grzewczych w kuchenkach gazowych i elektrycznych, glazury ściennej i innych powierzchni kuchennych. Dzięki swoim właściwościom wysoko pieniącym, nie spływa z powierzchni pionowych, co znacznie poprawia efektywność mycia dzięki dłuższej ekspozycji preparatu na mytej powierzchni.

 • Mydło usuwające przykre zapachy...
  77,49 zł

  Bezzapachowe Mydło będące jednocześnie doskonałym niwelatorem wszelkiego rodzaju woni, czosnku, cebuli, ryb, tytoniu, grzybów, przypraw jak i również innych silnych zapachów typu siarkowodór.Posiada pH neutralne dla skóry i zapewnia skuteczną ochronę i delikatną pielęgnację dłoni. Ma idealne zastosowanie wszelkiego typu zakładach przemysłu spożywczego, oraz w kuchniach małej lub dużej gastronomi.

 • Preparat do maszynowego mycia...
  143,91 zł

  Preparat Forlux NM 14 przeznaczony jest do codziennego maszynowego mycia naczyń. Nadaje się do mycia wszelkich naczyń kuchennych. Szczególnie polecany przy silnych zabrudzeniach spowodowanych tłuszczami, białkiem, skrobią oraz kawą i herbatą. Nadaje się do każdego rodzaju twardości wody. Najlepszy efekt uzyskuje się w połączeniu ze środkiem nabłyszczającym Forlux NN 502. Produkt do użytku profesjonalnego.

 • Delikatne mleczko czyszczące do...
  13,53 zł

  Delikatne mleczko czyszczące Forlux NG 010 przeznaczone jest do czyszczenia kuchenek, zlewozmywaków, blatów, umywalek, muszli toaletowych, glazury, terakoty, kabin prysznicowych oraz garnków i zastawy stołowej. Nadaje się do czyszczenia powierzchni emaliowanych i wszelkich innych powierzchni w kuchni oraz łazience. Skutecznie i szybko usuwa tłuszcz i różnego rodzaju inny oporny brud, pozostawiając czyste i lśniące powierzchnie bez zarysowań i o przyjemnym, świeżym cytrynowym zapachu.

 • Uniwersalny płyn do mycia citrus
  14,76 zł

  Forlux UCC 007 jest gotowym do użycia produktem, przeznaczony jest do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni np.: szkło, meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych. Czyści dokładnie i nie pozostawia smug. Nadaje powierzchni idealny połysk i pozostawia przyjemny zapach.