CODZIENNA PIELEGNACJA

Środki czystości do codziennego użytku 

Aktywne filtry

 • Delikatne mydło piankowe do...
  22,14 zł

  Delikatne mydło piankowe Forlux RP 05 przeznaczone jest do mycia rak i całego ciała.
  Doskonale myje i pielęgnuje i odświeża skórę pozostawiając subtelny kwiatowy zapach

 • Mydło usuwające przykre zapachy...
  77,49 zł

  Bezzapachowe Mydło będące jednocześnie doskonałym niwelatorem wszelkiego rodzaju woni, czosnku, cebuli, ryb, tytoniu, grzybów, przypraw jak i również innych silnych zapachów typu siarkowodór.Posiada pH neutralne dla skóry i zapewnia skuteczną ochronę i delikatną pielęgnację dłoni. Ma idealne zastosowanie wszelkiego typu zakładach przemysłu spożywczego, oraz w kuchniach małej lub dużej gastronomi.

 • Mydło ze środkiem antybakteryjnym
  18,45 zł

  Mydło ze środkiem antybakteryjnym przeznaczone jest do codziennego mycia rąk i ciała. Może być stosowane do wszystkich rodzajów skóry. Mydło zawiera w swoim składzie środek o działaniu bakteriobójczym i bakteriostatycznym. Ponadto zawiera wysoko pieniące środki powierzchniowo czynne oraz środki nawilżające i natłuszczające. Dzięki składnikom zawartym w recepturze mydła, w skórze utrzymuje się wysoki poziom nawilżenia. Skóra jest delikatna i miła w dotyku.

 • Mydło Perła do mycia rąk i...
  49,20 zł

  Mydło Perła jest delikatnym płynem do mycia rąk i całego ciała. Dzięki zawartości substancji nawilżających chroni skórę przed nadmiernym wysuszaniem i lekko ją nawilża. Bardzo dobrze się pieni i ma przyjemny zapach. Jego pH jest przyjazne dla skóry

 • MYDŁO DLA SKÓRY ZE SKŁONNOŚCIĄ...
  14,76 zł

  Delikatne mydło przeznaczone do codziennego mycia rąk i ciała. Może być stosowane do wszystkich rodzajów skóry.

  Mydło idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji dłoni, pozostawiając skórę nawilżoną i miłą w dotyku.

  Zapewnia doskonałą codzienną higienę skutecznie myje

 • KREM DO RĄK FORLUX
  22,14 zł

  Krem służy do codziennej pielęgnacji skóry rąk. Dzięki dużej zawartości gliceryny o wysokim stopniu wchłanialności przenika do głębszych warstw naskórka i pozostaje tam utrzymując wodę aż do 24 godzin. W wyraźny sposób nawilża i odżywia skórę, poprawia jej elastyczność i miękkość. Pozostawia delikatny zapach konwalii.