MYCIE RECZNE

Preparaty do mycia recznego

Aktywne filtry

 • Płyn do ręcznego mycia naczyń -...
  27,06 zł
  Płyn do ręcznego mycia naczyń o zapachu świeżej cytryny z dodatkiem środka antybakteryjnego, Forlux NAE 508,
  przeznaczony jest do codziennego mycia wszelkich naczyń kuchennych oraz sztućców.
  Doskonale sprawdza się również do mycia różnego rodzaju pojemników, przyrządów oraz urządzeń w masarniach, cukierniach oraz piekarniach.
  Dokładnie myje i nabłyszcza nie pozostawiając zacieków.
 • Płyn do ręcznego mycia naczyń
  12,30 zł

  Płyn Forlux NC 508 przeznaczony jest do codziennego ręcznego mycia wszelkich naczyń kuchennych oraz sztućców. Doskonale sprawdza się również do mycia różnego rodzaju pojemników, przyrządów oraz urządzeń w masarniach, cukierniach oraz piekarniach. Dokładnie myje i nabłyszcza nie pozostawiając zacieków.

 • Delikatne mleczko czyszczące do...
  13,53 zł

  Delikatne mleczko czyszczące Forlux NG 010 przeznaczone jest do czyszczenia kuchenek, zlewozmywaków, blatów, umywalek, muszli toaletowych, glazury, terakoty, kabin prysznicowych oraz garnków i zastawy stołowej. Nadaje się do czyszczenia powierzchni emaliowanych i wszelkich innych powierzchni w kuchni oraz łazience. Skutecznie i szybko usuwa tłuszcz i różnego rodzaju inny oporny brud, pozostawiając czyste i lśniące powierzchnie bez zarysowań i o przyjemnym, świeżym cytrynowym zapachu.

 • Preparat do silnie przypalonych...
  18,45 zł

  Preparat Forlux NG 014 przeznaczony jest do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych garnków, patelni, grilli, szyb kominkowych, pieców konwekcyjno-parowych i innych urządzeń kuchennych. Zawiera inhibitory korozji, ulega biodegradacji. Po użyciu powierzchnia pozostaje czysta i błyszcząca. Produkt należy stosować bez rozcieńczenia.

 • Płyn do usuwania wszelkiego...
  35,67 zł

  Forlux NG 501 to silnie skoncentrowany płyn do usuwania wszelkiego rodzaju osadów mineralnych (wapiennych) w zmywarkach mechanicznych, bemarach, kotłach i ekspresach do kawy. Bezpieczny dla powierzchni ze stali kwasoodpornej, glazury, ceramiki, szkła oraz tworzyw sztucznych. Zawiera substancje chroniące powierzchnie przed korozją. Nie należy stosować do emalii, aluminium, ocynkować i metali kolorowych. Preparat do użytku profesjonalnego.

 • MYCIE SZYB W KOMINKACH I...
  24,60 zł

  Preparat Forlux NK 14 przeznaczony jest do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych szyb kominkowych, piekarników, pieców konwekcyjno-parowych i innych urządzeń kuchennych odpornych na preparaty silnie zasadowe. Zawiera inhibitory korozji, ulega biodegradacji. Produkt należy stosować bez rozcieńczenia.

 • FORLUX Czysta fuga płyn...
  25,00 zł

  FORLUX Czysta środek do czyszczenia fug SF 101 to silnie skoncentrowany płyn do gruntownego czyszczenia fug.

 • Uniwersalny płyn do mycia citrus
  14,76 zł

  Forlux UCC 007 jest gotowym do użycia produktem, przeznaczony jest do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni np.: szkło, meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych. Czyści dokładnie i nie pozostawia smug. Nadaje powierzchni idealny połysk i pozostawia przyjemny zapach.

 • Płyn do mycia szyb i luster...
  15,98 zł

  Linia produktów do pielęgnacji domu Aroma Home & Dorota powstała z myślą o wszystkich dla których ważna jest jakość i skuteczność środków czystości oraz piękny zapach w całym domu.