PRODUKTY SPECJALISTYCZNE

Środki czystości do zadań specjalnych

Aktywne filtry

 • Płyn do konserwacji powierzchni...
  34,44 zł

  Preparat Forlux ZPS przeznaczony jest do mycia i konserwacji powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej lub innych metali. Specjalny olej o właściwościach konserwujących tworzy na powierzchni metalu równomierną warstwę ochronną. Chroniąca powłoka nabłyszcza powierzchnię metalu i zabezpiecza ją przed ponownym zabrudzeniem. Po wykonaniu zabiegu nie pozostawia smug ani jakichkolwiek innych nalotów na czyszczonej powierzchni. Przy użyciu preparatu Forlux ZPS brud i zacieki usuwa się bez rysowania materiału. Preparat można stosować do mycia wind, poręczy, drzwi, dozowników, stołów , oraz wszelkiego rodzaju innych powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej.

 • Mycie płyt nagrobkowych
  17,22 zł

  Preparat do mycia: granitu, lastriko i marmuru, inne kamienie, powierzchnie odporne na związki o wysokim PH

  Zalety: łatwe mycie, doskonały efekt wizualny, skutecznie odtłuszcza i doczyszcza.

 • Konserwacja i zabezpieczanie...
  22,14 zł

  Doskonały preparat do konserwacji nagrobków z granitu, lastriko i marmuru oraz innych kamieni chroni przed korozją 

 • Okamieniacz do ekspresów i...
  34,44 zł

  Bardzo skuteczny preparat do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników, grzałek elektrycznych, żelazek oraz innych urządzeń kuchennych niklowanych,

  chromowanych, stalowych i miedzianych, które są wrażliwe na mocne środki kwaśne. Oprócz działania okamieniającego, nabłyszcza myte powierzchnie nie powodując ich uszkodzenia.

  Preparat zalecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń, jako zapobiegawczy środek przeciw osadzaniu się kamienia.

 • BEZPIECZNA PODŁOGA CERAMICZNA...
  547,35 zł

  Preparat przeznaczony jest do samodzielnego zabezpieczania antypoślizgowego śliskich powierzchni wykonanych z płytek ceramicznych gładkich i polerowanych, gresowych, terakoty oraz klinkieru, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, na starych i nowych powierzchniach. Produkt jest gotowy do zastosowania. Po użyciu zgodnie z instrukcją, powierzchnia spełnia wymogi bezpieczeństwa według norm niemieckich DIN 51130 i GUV-R181 oraz polskiej normy PN-EN13036-4. Preparat hydrofobizujący posiada działanie antypoślizgowe nie wpływając na zmianę estetyki zabezpieczonej powierzchni. Do zabezpieczania antypoślizgowego granitu stosować produkt FORLUX PBG 502.

 • BEZPIECZNA PODŁOGA GRANITOWA...
  547,35 zł

  Preparat przeznaczony jest do samodzielnego zabezpieczania antypoślizgowego śliskich powierzchni wykonanych z granitu, gnejsu, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, na starych i nowych powierzchniach. Produkt jest gotowy do zastosowania. Po użyciu zgodnie z instrukcją, powierzchnia spełnia wymogi bezpieczeństwa według polskiej normy PN-EN13036-4 oraz norm niemieckich DIN 51130 i GUV-R181. Preparat hydrofobizujący posiada działanie antypoślizgowe na gładkich i polerowanych powierzchniach nie wpływając na zmianę ich estetyki. Do zabezpieczania antypoślizgowego ceramiki stosować produkt FORLUX PBC 502.

 • Preparat do mycia basenów
  124,23 zł

   Preparat myjący z dodatkiem środka dezynfekującego do usuwania zabrudzeń z ​dna i ścian basenu, powierzchni ​przybasenowych, natrysków, umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych, ​armatury łazienkowej. Szybko i skutecznie usuwa kamień, rdzę, zacieki wodne i tłuste osady. Nadaje się do czyszczenia takich powierzchni jak: chrom, stal nierdzewna, glazury, terakoty, szkła, ceramiki, plastiku (np. kabiny prysznicowe), doskonale usuwa zanieczyszczenia z fug. ​Nie zawiera kwasu solnego i chloru, nie pozostawia białych plam.​

 • Środek do usuwania gumy tuszu...
  54,12 zł

  Super mocny zmywacz do usuwania trudnych zabrudzeń typu: stare etykiety i naklejki, resztki zaschłego kleju, wdeptaną lub wtartą gumę do żucia, ślady szminki, plamy atramentu, tuszu i olejów, sadzę, smołę i inne nierozpuszczalne w wodzie silne zabrudzenia. Usuwa zabrudzenia z takich powierzchni jak drzwi, okna, szyby, PCV, powierzchnie z tworzyw sztucznych, ze szkła, ceramiki, kamienia, tekstyli oraz innych podobnych.

 • SUPER ODPLAMIACZ
  38,13 zł

  Preparat o bardzo skutecznym działaniu, posiada dobre właściwości czyszczące. Produkt jest bardzo wydajny. Poprzez miejscowe stosowanie usuwa zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie. Usuwa gumę do żucia, kleje, smołę i bitumen, tusz z kopiarki i pieczątek, wosk ze świec. Bez problemu usuwa resztki etykiet.