INNE

Pozostała oferta naszego sklepu

Podkategorie

Aktywne filtry

 • Kuweta dla kota
  73,68 zł

  Kuweta dla kota linii produktów Rotho MyPet wykonana jest z wytrzymałego plastiku, który jest bezpieczny dla przechowywanego w nim pokarmu, a także łatwy w czyszczeniu. Nasza linia oferuje pojemniki na karmę i żwirek w różnych rozmiarach i kształtach. Dzięki najnowszej technologii IML, motywy na pojemnikach są zintegrowane z plastikiem, co ułatwia ich czyszczenie.

 • Lodówka turystyczna kompresorowa...
  1 299,00 zł

  Lodówka kompresorowa YOLCO  GREY - wysoka jakość

  Jeśli wybierasz się na camping lub w podróż kamperem, lodówka kompresorowa YOLCO BX30 będzie idealnym rozwiązaniem. Lodówka turystyczna YOLCO l BX30 GREY służy do schładzania artykułów spożywczych, a dzięki wysokiej klasy izolacji oraz wydajnemu kompresorowi proces chłodzenia przebiega wyjątkowo szybko. YOLCO l BX30 sprawdzi się doskonale podczas pikniku za miastem, na rybach czy w podróży przyczepą campingową

 • Proszek HANSA koncentrat do...
  67,04 zł

  Preparat polecany przez naszych klientów

  Przy regularnym stosowaniu preparatu system ogrzewania i odprowadzania spalin pozostanie „czysty”, koszty eksploatacji nie zwiększą się, a urządzenie grzewcze nieprzerwanie będzie pracowało pełną mocą.

  Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki specjalnych kryształów. Jedne ich składniki katalizują proces spalania drewna, a drugie w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, który reaguje z osadem ze smoły i rozkłada jego strukturę. Skutecznie czyści:

  - kominy murowane i metalowe,

  - piece, kotły grzewcze,

  - piecyki, kuchenki,

  - kominki otwarte i zamknięte,

  - urządzenia na pellet.

  Opakowanie zawiera 1 kg środka Hansa. Wygodna miarka wewnątrz opakowania.

 • Przenośna lodówka kompresorowa...
  1 199,00 zł

  Przenośna lodówka kompresorowa WX18