Najczęściej kupowane

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Aktywne filtry

 • MYCIE KABIN PRYSZNICOWYCH
  25,83 zł

  Preparat pianowy Forlux SKP 2 o zapachu cytrusowym służy do czyszczenia kabin prysznicowych. Aktywna piana przywiera do powierzchni usuwając skutecznie kamień, osady z wody i mydła, rdzawe naloty. Nie powoduje zarysowań. Preparat można stosować do czyszczenia powierzchni ceramicznych, szklanych, chromowanych oraz stali nierdzewnej i pleksi. Myte powierzchnie pozostawia lśniące i nadaje im przyjemny długotrwały zapach. Preparat posiada właściwości antybakteryjne.

 • Proszek HANSA koncentrat do...
  67,04 zł

  Preparat polecany przez naszych klientów

  Przy regularnym stosowaniu preparatu system ogrzewania i odprowadzania spalin pozostanie „czysty”, koszty eksploatacji nie zwiększą się, a urządzenie grzewcze nieprzerwanie będzie pracowało pełną mocą.

  Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki specjalnych kryształów. Jedne ich składniki katalizują proces spalania drewna, a drugie w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, który reaguje z osadem ze smoły i rozkłada jego strukturę. Skutecznie czyści:

  - kominy murowane i metalowe,

  - piece, kotły grzewcze,

  - piecyki, kuchenki,

  - kominki otwarte i zamknięte,

  - urządzenia na pellet.

  Opakowanie zawiera 1 kg środka Hansa. Wygodna miarka wewnątrz opakowania.

 • Preparat do mycia codziennego...
  12,30 zł

  Zastosowanie:

  Preparat Forlux SC 501 przeznaczony jest do mycia wszystkich powierzchni i przedmiotów w sanitariatach odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych i armatury łazienkowej. Gwarantuje doskonałą czystość i działanie antybakteryjne. Usuwa kamień i rdzę.

 • Usuwanie grzybów i pleśni ze ścian
  27,06 zł

  Preparat Forlux ZP 13 służy do usuwania pleśni z powierzchni ścian i podłóg. Posiada silne właściwości zmywające. Doskonale usuwa ślady pleśni na ścianach, podłogach, w szczelinach i fugach. Skuteczny w zwalczaniu grzybów, glonów i mchów. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Myte powierzchnie pozostawia czyste i lśniącą. Posiada przyjemny zapach (przykrywający zapach chloru).

 • Toaleta Citrus usuwa kamień i...
  14,76 zł

  Forlux Toaleta Citrus jest gotowym do użycia produktem przeznaczonym do mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli, pisuarów, kabin prysznicowych i armatury łazienkowej. Gwarantuje doskonałą czystość, posiada właściwości antybakteryjne. Usuwa kamień i rdzę.

 • Płyn do mycia szyb i luster...
  15,98 zł

  Linia produktów do pielęgnacji domu Aroma Home & Dorota powstała z myślą o wszystkich dla których ważna jest jakość i skuteczność środków czystości oraz piękny zapach w całym domu.

 • Preparat do silnie przypalonych...
  18,45 zł

  Preparat Forlux NG 014 przeznaczony jest do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych garnków, patelni, grilli, szyb kominkowych, pieców konwekcyjno-parowych i innych urządzeń kuchennych. Zawiera inhibitory korozji, ulega biodegradacji. Po użyciu powierzchnia pozostaje czysta i błyszcząca. Produkt należy stosować bez rozcieńczenia.

 • Żel do mycia toalet kamień i...
  14,76 zł

  Preparat Forlux SG 01 w postaci żelu do codziennego mycia muszli klozetowych, umywalek i armatury łazienkowej. Skutecznie usuwa kamień i rdzę. Konsystencja żelu ułatwia przyleganie preparatu nawet do pionowych powierzchni, co wydłuża czas działania i gwarantuje większą skuteczność mycia. Posiada bardzo przyjemny, świeży zapach. Żel jest dostępny w opakowaniu 0,75 litra typu "kaczka" co pozwala na równomierne i oszczędne nanoszenie, jednocześnie ułatwiając dotarcie preparatu do trudno dostępnych miejsc.

 • Podłoga Citrus. Preparat do...
  17,22 zł

  Forlux Podłoga służy do codziennego mycia podłóg, schody, szafki, parapety, kafelki, fugi i urządzenia kuchenne. Posiada długotrwały cytrynowy zapach dający uczucie świeżości w mytych pomieszczeniach.

 • FORLUX Czysta fuga płyn...
  25,00 zł

  FORLUX Czysta środek do czyszczenia fug SF 101 to silnie skoncentrowany płyn do gruntownego czyszczenia fug.

 • Forlux PCD 010 Lemon Uniwersalny...
  12,30 zł

  Forlux LEMON służy do codziennego mycia wszystkich zmywalnych powierzchni i przedmiotów takich jak: podłogi, schody, szafki, parapety, kafelki, fugi i urządzenia kuchenne. Czyści szybko i dokładnie chroniąc zarazem myte powierzchnie. Posiada długotrwały cytrynowy zapach dający uczucie świeżości w mytych pomieszczeniach. Zawarte w preparacie olejki eteryczne owoców cytrusowych działają odstraszająco na insekty, co ma szczególne znaczenie w przypadku sklepów z żywnością, kuchni, zakładów przetwórstwa spożywczego i innych pomieszczeń, w których obecność owadów nie jest mile widziana.

 • Okamieniacz do ekspresów i...
  34,44 zł

  Bardzo skuteczny preparat do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników, grzałek elektrycznych, żelazek oraz innych urządzeń kuchennych niklowanych,

  chromowanych, stalowych i miedzianych, które są wrażliwe na mocne środki kwaśne. Oprócz działania okamieniającego, nabłyszcza myte powierzchnie nie powodując ich uszkodzenia.

  Preparat zalecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń, jako zapobiegawczy środek przeciw osadzaniu się kamienia.